Facebook

Бізнес-клас: зачіски для ділових жінок

Бізнес-клас: зачіски для ділових жінок

30.12.2016 | Всі новини

Боб, пучки та хвости є класичними зачісками. Вони підходять до ділового середовища та виражають ваш стиль, орієнтований на кар’єру. Будучи скромними, ці зачіски водночас є жіночними та елегантними, а також надають багато можливостей для креативної укладки.

З ними ви будете справляти враження надійної, серйозної та компетентної людини. Читайте далі, щоб дізнатись, які зачіски можуть сприяти або зашкодити вашій кар’єрі. Ми також допоможемо вам уникнути помилок, які можуть зруйнувати ваші кар’єрні плани. 

Впродовж багатьох років зачіски у стилі боб або зачіски довжиною до плечей вважались оптимальними для ділових жінок. Вони можуть бути каскадними, мати чубки, бути довгими чи короткими. Якими б не були деталі, класичні зачіски дуже доречні в сучасному діловому середовищі. Стрижки необхідно постійно підтримувати. В іншому випадку вони виглядатимуть неохайними та ставитимуть під сумнів професіоналізм власниці. Неохайний зовнішній вигляд – це зневага до ділової етики.

Волосся довжиною нижче плечей краще збирати в хвіст або робити з нього високу зачіску. Волосся, яке спадає на обличчя та перешкоджає контакту поглядами, надає вам розосередженого та відсутнього вигляду.

Пучки та хвости – улюблені зачіски ділових жінок всіх часів. Ці зачіски, які надійно фіксуються за допомогою лаку, ідеально пасують для професійного середовища, незалежно від того, прямими чи кучерявими, спадаючими чи заплетеними, з проділами чи без вони є. Краще за все те, що ці зачіски можна змінювати за одну мить. Досить часто навіть невеликі зміни мають привабливий ефект. 
Зачіски для ділових жінок: що менше – то краще
Діловим жінкам слід уникати таких помилок, як дикі кучері на маківці або надмірно начесане волосся. Надмірна укладка свідчить про відсутність професіоналізму та є неприйнятною у діловому середовищі. Зачіски, для яких використовується багато гелю або воску, виглядають дуже жорсткими. Це також наводить на думку про негнучкий підхід.

Чудернацькі зачіски також недоречні в діловому середовищі. Врешті-решт, ви хочете, щоб вас поважали як серйозного професіонала. Простота та скромність супроводжують компетентність. Отже, претензійність або гламурність не підходять. Подумайте двічі, перш ніж обирати неприродні кольори волосся або яскраві прикраси для нього. Шпильки з квітами та стрічки недопустимі, якщо тільки ви не куратор показу екстремальної моди.